Remind My Password
Sign in
°C

WYNDHAM GRAND İZMİR ÖZDİLEK

Edit
Genel GörünümGenel GörünümGenel GörünümLobiLobi BarRestoranRestoranRestoranOdalar OdalarOdalarOdalarOdalarOdalarOdalarOdalarOdalarOdalarOdalarOdalarKapalı HavuzTermal HavuzHamamSaunaMasajMasajMasajClub LoungeNight ClubNight Club
Contact
02423162299
+90 545 673 8116
res@aythotel.com
Description
İzmir Balçova’da hizmet veren Wyndham Grand İzmir Özdilek, Adnan Menderes Havalimanı’na 23 km uzaklıkta konumlanıyor. Muhteşem bir deniz ve doğa manzarasına sahip odalarda dinlenmenin keyfine varabilirsiniz.Güne zinde başlamanız için özenle zengin bir kahvaltı servis ediliyor. Sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretli. A la carte Restoranlar rezervasyonlu ve ücretli.
Continue...
The total package price, including the flight + hotel.
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 532 622 6443
 
res@aythotel.com
İzmir Balçova’da hizmet veren Wyndham Grand İzmir Özdilek, Adnan Menderes Havalimanı’na 23 km uzaklıkta konumlanıyor. Muhteşem bir deniz ve doğa manzarasına sahip odalarda dinlenmenin keyfine varabilirsiniz.
Güne zinde başlamanız için özenle zengin bir kahvaltı servis ediliyor. Sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretli. A la carte Restoranlar rezervasyonlu ve ücretli.
Airport Shuttle *
Bar *
Beauty Shop *
Business Center
Dry Cleaning *
Free Bathroom Supplies
Honeymoon Suite *
Ironing Service *
Laundry *
Meeting/Banquet Facilities *
Mini Bar
Newspapers
Safety Deposit Box
Skin and Body Care *
VIP Room Facilities *
Wi-Fi Internet Connection
Fitness Center
Indoor Pool (All Year)
Massage *
Nightclub/DJ
Sauna
Spa&Wellness center *
Turkish Bath
* Marked services are not free of charge.

İzmir Balçova’'da hizmet veren Wyndham Grand İzmir Özdilek, Adnan Menderes Havalimanı’'na 23 km uzaklıkta konumlanıyor. Muhteşem bir deniz ve doğa manzarasına sahip odalarda dinlenmenin keyfine varabilirsiniz.

Güne zinde başlamanız için özenle zengin bir kahvaltı servis ediliyor. Sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretli. A la carte Restoranlar rezervasyonlu ve ücretli.

Sağlık merkezinde yer alan sauna, hamam, buhar odası ve masaj uygulamaları,  termal havuzun rahatlatıcı suyu ile stres ve yorgunluğu atabilirsiniz.

Uzakdoğu masaj uygulamaları, güzellik ve cilt bakımları da misafirlern ücretli olarak yararlanabileceği imkanlar arasında sunuluyor.

Yeme & İçme

Oda & Kahvaltı Hizmet veren tesiste, Sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretli. A la carte Restoranlar rezervasyonlu ve ücretli.

Hizmet Saatleri

06.30-10.30 Kahvaltı (Hafta İçi) 
06.30-11.00 Kahvaltı (Hafta Sonu) 

Konaklama

Standart Oda ; 27 m2 / Minibar, Çay & kahve (kişi başı 1 adet / günlük) , Qualitasspa İzmir Agamemnon Thermal & Wellness, Center imkanlarından faydalanma; Açık & kapalı yüzme havuzları, termal havuz & jakuzi, Türk hamamı, sauna, buhar banyosu ve fitness center kullanımı ,Kapalı ve açık otopark kullanımı ,Havaalanı ve şehrin farklı noktalarına ücretsiz ulaşım(belirli saatlerde), Merkezi havalandırma (+/-5 º manuel kontrol özelliği) , Ütü, ütü masası ve pantolon presi , Su ısıtıcısı , Elektronik kasa (dizüstü bilgisayar boyutunda) , Interaktif LCD TV (x1), Uydu TV yayın sistemi, Bilgisayar, faks bağlantısı ,Kablolu & kablosuz hızlı internet bağlantısı , Tek tuş telefon & sesli yanıt sistemi, Işık geçirmez perde, Okuma lambası, 1 çift kişilik yatak (2x2m) veya 2 tek kişilik yatak (1x2m,),Kaz tüyü yorgan, Bornoz & terlik, Acil durum düğmesi, Çalışma masası, saç kurutma makinesi, telefon, makyaj aynası bulunmaktadır.

Talebe bağlı olarak ; Anti alerjik yastık, yorgan ve titreşimli  yastık alarmı.Traş seti, diş macunu ve fırçası gibi kişisel bakım malzemeleri.

Club Odalar ; 27 m2 / Minibar, Çay & kahve (kişi başı 1 adet / günlük) , meyve ikramı , günlük gazete(talebe bağlı), gece oda bakım hizmeti, ücretsiz kuru temizleme servisi (1 gömlek), Qualitasspa İzmir Agamemnon Thermal & Wellness, Center ibakım ve masaj hizmetlerinden %20 indirim ( İndirim oranı VİP oda çift masajı ve lüks bakımlarda geçerlidir.) Club Lounge Kullanımı, Club Lounge Business Center Kullanımı,  Careme Restoran ve Ozone Gece Klübünde %30 İndirim ,Açık & kapalı yüzme havuzları, termal havuz & jakuzi, Türk hamamı, sauna, buhar banyosu ve fitness center kullanımı ,Kapalı ve açık otopark kullanımı ,Havaalanı ve şehrin farklı noktalarına ücretsiz ulaşım(belirli saatlerde), Merkezi havalandırma (+/-5 º manuel kontrol özelliği) , Ütü, ütü masası ve pantolon presi , Su ısıtıcısı , Elektronik kasa (dizüstü bilgisayar boyutunda) , Interaktif LCD TV (x1), Uydu TV yayın sistemi, Bilgisayar, faks bağlantısı ,Kablolu & kablosuz hızlı internet bağlantısı , Tek tuş telefon & sesli yanıt sistemi, Işık geçirmez perde, Okuma lambası, 1 çift kişilik yatak (2x2m) veya 2 tek kişilik yatak (1x2m,),Kaz tüyü yorgan, Bornoz & terlik, Acil durum düğmesi, executive Çalışma masası, saç kurutma makinesi, telefon, makyaj aynası, tartı bulunmaktadır.

Talebe bağlı olarak ;DVD, Anti alerjik yastık, yorgan ve titreşimli yastık alarmı.Traş seti, diş macunu ve fırçası gibi kişisel bakım malzemeleri.

Suit : 57 m2 / Minibar, Kapsül kahve makinesi, organik çay ve yeşil çay(2+2 adet çay çeşidi, 2 adet espresso ve 2 adet sütlü kahve / günlük), meyve ikramı , günlük gazete(talebe bağlı), gece oda bakım hizmeti, ücretsiz kuru temizleme servisi (1 gömlek), Qualitasspa İzmir Agamemnon Thermal & Wellness, Center ibakım ve masaj hizmetlerinden %20 indirim ( İndirim oranı VİP oda çift masajı ve lüks bakımlarda geçerlidir.) Club Lounge Kullanımı, Club Lounge Business Center Kullanımı,  Careme Restoran ve Ozone Gece Klübünde %30 İndirim ,Açık & kapalı yüzme havuzları, termal havuz & jakuzi, Türk hamamı, sauna, buhar banyosu ve fitness center kullanımı ,Kapalı ve açık otopark kullanımı ,Havaalanı ve şehrin farklı noktalarına ücretsiz ulaşım(belirli saatlerde), Merkezi havalandırma (+/-5 º manuel kontrol özelliği) , Ütü, ütü masası ve pantolon presi , Su ısıtıcısı , Elektronik kasa (dizüstü bilgisayar boyutunda) , Interaktif LCD TV (x1), DVD, Uydu TV yayın sistemi, Bilgisayar, faks bağlantısı ,Kablolu & kablosuz hızlı internet bağlantısı , Tek tuş telefon & sesli yanıt sistemi, Işık geçirmez perde, Okuma lambası, 1 çift kişilik yatak (2x2m),Kaz tüyü yorgan, Bornoz & terlik, Acil durum düğmesi, executive Çalışma masası, saç kurutma makinesi, telefon, makyaj aynası, tartı, Küvet, jakuzi ve duş bulunmaktadır

Talebe bağlı olarak ; Anti alerjik yastık, yorgan ve titreşimli yastık alarmı.


SPA

2.200 metrekare alana sahip Qualitasspa İzmir Agamemnon Thermal & Wellness Center ; Profesyonel ve uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

Qualitasspa - Bakım ve Masaj Alternatifleri

Banyo Terapi : 20 dk / Soğuk ve sıcak termal suyun kullanıldığı özel küvetlerde yapılan tedavidir.

Banyo Terapi Alternatifleri : Banyo aroma terapi - Banyo yosun terapi - Banyo yosun ve aroma terapi - Hidromasaj banyosu

Afüzyon Duş Masajı : 30 dk /  Vücuda duş başlıklarından verilen basınçlı sıcak termal su, doğal zeytinyağı ile birlikte yapılan bir masajdır.

Anti Stres Masajı : 45 dk / Özel uygulama odasında termal su ile yapılan geleneksel kese, yağlı masaj ve ardından yapılan köpük masajı

Ottoman Masajı : 45 dk / Türk hamamındaki kese masajı, aromalı yağlarla yapılan bir masaj ya da tazeleyici çamur bakımını takip eden  köpüklü bir hamam sefası..

İsveç Masajı : 50 dk / Kaslar üzerinde öfleraj, petrisaj, friksiyon, ve vibrasyon teknikleri kullanılarak yapılan masaj

Derin Baskı Masajı : 40 dk

Sıcak Taş Masajı : 60 dk / Önceden ısıtılarak hazırlanmış sıcak volkanik taşlar tüm vücuttaki "çakra" adı verilen enerji noktalarına yerleştirilir.

Selülit Masajı: 40 dk

Ayak Refleks Masajı : 40 dk / Masaj tekniği ayak tabanında bulunan özel noktaların vücudun diğer organlarına doğrudan etki ettiği bilgisine dayandırılmıştır.

Baş ve Yüz Masajı : 20 dk

Geleneksel Kese & Köpük Masajı : 30 dk - 40 dk

Bali Masajı : 60 veya 30 dk / Geleneksel Bali tekniklerle ılık yağ ile yapılanve esnetme hareketleri ile başlayarak vücudu ve kasları rahatlatmaya yönelik dinlendirici etkisi olan bir masajdır.

Thai Masajı : 120 veya 60 dk / Geleneksel şifalı Tayland uygulamaları lif ve kasların gerdirilerek enerji akışının hızladırılması mantığı ile farklı bir çok rahatsızlığın giderilmesinde kullanılır.

Balinese Shiatsu Masajı : 60 dk / Parmak ve avuç içleri ile uygulanan masaj esnetme hareketleriyle zenginleştirilmiş olup uygulama sırasında terapist bedenin enerji kanalları takip ederek akımın dengelenmesini sağlar. Balineese Shiatsu masajı yağsız yapılmaktadır. Teknik iğnesiz akupunktur olarak da tanımlanabilir.

Uzakdoğu'da asırlardır kullanılan bu iyileştirme yöntemi geleneksel Çin sağlık tekniklerinden uyarlanmış olup bel, boyun ağrıları, migren, eklem ve siyatik ağrıları, solunum ve sindirim problemleri gibi bir çok sağlık sorununda iyileştirici etkiler sağlar.

Qualitasspa - Cilt Bakımları

Temel Cilt Bakımı : 60 dk

Dengeleyici Akne Karşıtı Bakım : 50 dk

Kolajen Bakımı : 50 dk / Özel serum ve %100 saf kolajen maske ile uygulanır.

Silisyum Anti - Aging  Yüz / Boyun Bakımı : 70 dk

Göz Bakımı : 40 dk

Lymphobiony : 45 dk

Qualitasspa - Vücut Bakımları

Vücut Peelingi : 30 dk

Vücut Yosun Bakımı : 40 dk

Vücut Çamur Bakımı : 40 dk

Boyun Bakımı : 40 dk

Göğüs Bakımı : 50 dk
Thalgomince : 75 dk

Sırt Bakımı : 40 dk

Lulur Peeling : 40 dk

Bali Kahve Peeling : 40 dk

Qualitasspa - Ultratone

(İncelme - Toparlanma - Anti Selülit)

Ultratone 1 Seans Vücut : 45 dk

Ultratone 1 Seans Yüz:20 dk

Ultratone yaptığı analizler sonucu belirlediği ihtiyaçlara göre uyguladığı detoks, lifting, incelme ve sıkılaşma programlarıyla selülit, sarkma, yaşlanma belirtileri ve fazlalıklardan kurtararak istenen forma kavuşulmasını sağlıyor.

Bakım Üniteleri : 09.00 -21.00

Qualitasspa - El ve Ayak Bakımları

El Parafin Bakımı : 25 dk

Ayak Parafin Bakımı : 25 dk

El & Ayak Parafin Bakımı : 30 dk

Qualitasspa - Depilasyon

İstenmeyen tüylerden hijyenik bir ortamda, cilt tipine uygun ürünler ile (azurenli, kırmızı şaraplı, doğal deniz yosunlu v.s) kurtulabilir, pürüzsüz bir tene sahip olabilirsiniz . Tüm bacak - Yarım bacak - Bikini bölgesi - Koltuk altı - Kaş - Bıyık

Depilasyon üniteside erkek ve bayanlara hizmet verilmektedir.

Qualitasspa -  Solaryum

1 Seans : 15 dk

Qualitasspa - Yüzme Havuzları ve Jakuzi

Açık Yüzme Havuzu : 198 m2 - 1,40 metre

Çocuk Yüzme Havuzu : 12,5 m2 - 05 metre

Kapalı Yüzme Havuzu : 76,50 m2 - 1,30 metre

Kapalı Çocuk Havuzu : 9 m2 - 0,5 metre

Termal Havuz : 81 m2 - 1,30 metre

Jakuzi : 2,7 m - 1,7 m

Qualitasspa - Saunalar ve Buhar Odaları

Klasik Sauna : Sauna müdavimleri için 80 - 85 derecede klasik sauna keyfi.

Işıklı ve Tuz Duvarlı Sauna : 90 derecelik klasik saunanın dizaynında özel kaya tuzu kullanılmıştır. 

Buharlı Sauna : 70 derecelik ısısı ile yüksek sıcaklık ve kuru havadan rahatsız olan konuklara sunulan ikinci bir alternatif olma özelliğini taşımaktadır.

Buhar Banyosu : 45 derece olan ısı ve buharın bileşimi kan dolaşımını arttırarak gergin kasları gevşetiyor.

Aroma Banyosu :  40 derecelik ısısı ve aromatik kokularla zenginleşmiş buhar ile (okaliptus, çilek, vb) daha fazla ferahlık, tazelik ve keyif sunuyor.

Not: Klasik sauna bayanlara özel hizmet için tahsis edilmiştir.

Qualitasspa - Fitness ve Stüdyo Seansları

Stüdyo Seansları ; Pilates, Aqua Gym, Zumba, Nefes Egzersizleri, Yoga, Crunch, Spinning , Cross Fit, Latin Dansları, Kickbox, Masa Tenisi, Özel Yüzme Dersleri, Personel Training, Özel Reformer Dersleri ve Özel Power-Plate Dersleri.

SPA operasyon saatleri 05.30 - 23.00

Qualitasspa - Termal Su

Doğal sıcaklığı 45°C -140°C  arasında değişen ve PH değeri, 6.4 olan mineral zengini şifalı termal su SPA uygulamaları ile sağlık kazandırıyor ve stresten arındırıyor.

Termal Suyun Fayda Sağladığı Alanlar

Bel - boyun fıtık ve ağrıları
Kireçlenmeler
İltihabi eklem hastalıkları (Romatoit, Artrit, Ankilozan, Spondilit vb.)
Karaciğer - safra kesesi hastalıkları
Dolaşım ve kalp hastalıkları
Sinir sistemi hastalıkları
Metabolizma bozuklukları
Çocukluk yaşı romatizmaları
Kas romatizmaları 
Ortopedik ve nörolojik rehabilitasyon ile sağlıklı zayıflama programları

Termal Suyun Özellikleri 


Klorür (% 24.6 milival), bikarbonat (%54.7 milival), sodyum (%72.3 milival), kalsiyum (%72.3 milival), kalsiyumlu (% 21.99 milival) içerir. 
Fiziksel sınıflandırmaya göre; Hipertermal (62 °C), Hipotonik (30.68 milimol/l.) 
Termal su ayrıca 112.46 mg/l. karbondioksit, 4.52 mg/l. fluorür içermektedir.

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 532 622 6443
 
res@aythotel.com
35.38,34.09
ha14425Hotel/ha.14425-Wyndham-Grand-Ozdilek-İzmir
Ages
TOTAL